Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Předpovědi z knihoven palmových listů pro ČR

2. 08. 2017 17:09:58
Většina lidí se v dnes domnívá, že svůj osud si vytváří sami. Proto je pro lidi dneška tak obtížné přijmout fakt, že existují lidé, kteří již před tisíciletími přesně a detailně popsali naší současnost.

Jazykem své doby popisovali naší dobu bibličtí či indiánští proroci, stejně jako jiní starověcí jasnovidci. Nejvíce se však studiu budoucnosti věnovali staroindičtí mudrci-rišiové, žijící na území dnešní jižní Indie před více než 5000 lety.

Nejednalo se o klasické jasnovidce, citlivce, kteří většinou ve spontánních reálných či symbolických vizích spatří nějakou událost z budoucnosti. Šlo o velmi vyspělé duchovní mistry, kteří na své duchovní cestě, v hlubokých meditacích došli až do stavu, kdy dokázali překročit omezení prostoru a času a mohli se v bezčasovosti pohybovat jak v minulosti, tak i budoucnosti. Spatřili tak i naší současnou dobu plnou materialismu, problémů a těžkostí, ve které člověk se v životě jen velmi obtížně orientuje a hledá si svou cestu životem. Rozhodli se nám pomoci a založili knihovny, ve kterých jejich žáci, kteří byli s rišii v přímém telepatickém kontaktu začali na list palmy zapisovat osudové příběhy spolu s osobními radami a doporučeními těch lidí, o kterých rišiové díky svým vizím věděli, že se v budoucnu na svůj osud přijdou do knihovny zeptat. V budoucích staletích pak byly tyto svitky několikrát přepisovány na nové listy, a proto se zápisy po tisíciletích zachovaly až do dnešní doby.

O tom, že se nejedná o podvod, jsem se osobně spolu s řadou známých a přátel přesvědčil před třemi lety, a svůj zážitek pak popsal v článku Osobní zkušenosti z knihoven palmových listů. Dnes bych na tento článek rád navázal a věnoval se nejdříve otázce, která jistě každého napadne na prvním místě. Jak se shoduje předpověď pro mou osobu s tím, co se v mém životě za poslední tři roky událo?

Odpověděl bych, že shoda je tak dvou třetinová. To že se vše nesplnilo, jak v osudu mém, tak jiných, kterým bylo čteno, je podle mého názoru vycházejícího jednak z filozofie Bytí Josefa Zezulky ( nauky o osudovosti) a samotných slov indických Nadiů (vykladačů palmových listů) způsobeno několika důvody a zdaleka ne jen možnými omyly tvůrců listů Zmíním dva důvody odchylek.

První spočívá v tom, že náš osud je sice pevně dán, ale ve více, vlastně nekonečném počtu osudových variant, ohraničených určitými mantinely, které jsou pro nás nepřekročitelné (třeba v našem osudu nemůžeme opustit planetu, pokud nemáme osud kosmonauta). Naší cestu osudem je tak možné připodobnit plavbě lodí řekou, kdy sice můžeme střídavě kormidlovat na levo, na pravo, či středem, nicméně již nemůžeme na lodi opustit říční koryto. Rozdílné možnosti cesty osudem si dobře uvědomovali i rišiové a tak, pro každého návštěvníka knihovny existuje celá řada listů, odpovídajících jeho otisku palce ruky, z nichž se teprve před vlastním čtením vyhledává ten pravý list. Během této procedury, kdy se mně ptal Nadi, zda je zde shoda s mým životem, měl jsem dojem, že na mnohých těchto listech byl popsán můj osud, jak by probíhal, kdybych se v minulosti, v některých životních situacích rozhodl jinak. Nakonec byl nalezen list, ve kterém byla shoda s mým osudem plná. To, ale platilo jen pro danou současnost. Jak člověk jde dále životem, opět se rozhoduje a směřuje svůj osud, tím či oním směrem (třeba neuskuteční doporučení, uvedené ve svitcích pro zmírnění karmy). Zároveň je stále pod vlivem vnějšího okolí, které také může jeho osud posunout různými směry a to v dobrém-modlitby či ve zlém-černá magie. A tak se nakonec nemusí vše naplnit úplně přesně, jak je ve svitku psáno. Ostatně samotné svitky se často vyjadřují v podobě, že je tu jen určitá možnost, jako třeba nalezení životního partnera, která se může, ale i nemusí naplnit.

Druhým důvodem odchylek může být i nezkušenost a chybné pochopení Nadiů. Svitky jsou psány ve starotamilštině, jazyce který dnes již téměř nikdo nezná a je velmi obtížné daný původní text převést do jazyka dnešní doby.

Až dosud jsem se věnoval jen palmovým svitkům s individuálními osudy. Existují však i svitky s osudy celých států. Existují i listy pro Českou republiku. Jeho obsah byl čten letos v Praze a popisuje osudy naší země v budoucích několika letech. Podle obsahu svitku, by ČR žádné velikánské pohromy v tomto období snad neměly potkat. Vývoj však půjde jak na houpačce a tak se budou střídat časy prosperity a krize. Roky 2018 a 2019 by měly být roky poměrné hospodářské prosperity a politické stability. V roce 2020 nás však postihne krize, která se projeví růstem nezaměstnanosti a dalšími problémy. Pak se situace opět stabilizuje, aby v roce 2024 přišla krize další.

Svitky naznačují jisté potíže s možnými diktáty ze strany EU, kterým bude naše země vystavena. Svitky v podstatě chválí naší vládu za opatrnický přístup k přijímání uprchlíků. Vyzdvihují spirituální bohatství ČR a předpovídají postupné začleňování metod alternativní medicíny do ČR. Několikrát zmiňují problémy s počasím, především upozorňují na rizika horka a sucha.

Předpověď palmových listů pro ČR končí rokem 2025. Co přijde pak? Podle Nadiů existují svitky ještě pro dvě další. Pak přijde konec doby temna, železného věku označovaného Indy jako kalijuga. Začne nový zlatý věk lidstva, ve kterém již nebude této formy pomoci lidem zapotřebí.

Zdroje

O knihovnách palmových listů spolu s předpovědi pro ČR

Vykladači palmových listů jako hosté přednášky Duchovní univerzity Bytí

Autor: Petr Bajnar | středa 2.8.2017 17:09 | karma článku: 18.21 | přečteno: 830x

Další články blogera

Petr Bajnar

Vzpomínky na českou povodeň

Rok 2002 měl původně vstoupit do české historie především, jako jeden z roků, ve kterých se konaly parlamentní volby.

10.8.2017 v 17:59 | Karma článku: 9.92 | Přečteno: 210 | Diskuse

Petr Bajnar

Příběh „neúspěšného" vysokoškoláka

Žijeme v době, kdy zejména vzdělanější části populace vládne „kult úspěchu“. Knihkupectví jsou plná knih obsahujících rady, jak dosáhnout v životě a kariéře co nejvyšší postavení.

21.7.2017 v 17:48 | Karma článku: 36.42 | Přečteno: 4504 | Diskuse

Petr Bajnar

Polsko-ruské vztahy z pohledu historie

Polsko je příliš malou zemí na to, aby se stalo velmocí. Avšak zároveň je příliš velké, aby nemělo velmocenské ambice.

6.7.2017 v 13:56 | Karma článku: 31.30 | Přečteno: 1138 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Josef Prouza

Adrenalinová dovolená – nyní nově i v Barceloně

Listuji katalogy islámských cestovních kanceláří a ne a ne si vybrat. Dřív jen k uzívání nudné pobyty u moře, nějaká ta projížďka na velbloudu, prohlídka mešity, ale dnes?!

18.8.2017 v 7:36 | Karma článku: 23.14 | Přečteno: 337 | Diskuse

Václav Vysušil

Opravdu nám chybí absolventi s maturitou?

Opravdu nám chybí absolventi s maturitou, nebo je to jen politické zadání? Ano, je to politické zadání. Nesmyslné a krátkozraké.

17.8.2017 v 23:57 | Karma článku: 29.05 | Přečteno: 655 | Diskuse

Richard Siemko

Myšlenky ještě nikoho neobživily

"Naše myšlenky jsou s obětmi", můžeme číst z titulku na idnes. Horší pokrytectví jsem ještě od světových politických lídrů neviděl.

17.8.2017 v 22:43 | Karma článku: 36.22 | Přečteno: 820 | Diskuse

Alena Kulhavá

Zpráva z cesty: Rozdíl mezi Čechy, Němci, Tyroláky a Italy

Každý rok se nejen o prázdninách setkávám s lidmi západní Evropy. Můj "druhý domov" je Jižní Tyrolsko, kde mám řadu přátel, kamarádů a známých. Na to navazuje Itálie a Německo.

17.8.2017 v 19:02 | Karma článku: 17.16 | Přečteno: 983 |

Tomáš Vodvářka

Řekni heslo, nebo jsi synem smrti!

Jednou z charakteristik dnešní doby jsou hesla. Ne ty na předvolebních plakátech, ty jsou k smíchu či pláči. Ale ta, kterými se prodíráme na internetu.

17.8.2017 v 18:47 | Karma článku: 19.81 | Přečteno: 434 | Diskuse
Počet článků 364 Celková karma 21.51 Průměrná čtenost 1472

Jsem obyčejný člověk, který se zajímá o filozofii, vědu i o společenské dění.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.