Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Předpovědi z knihoven palmových listů pro ČR

2. 08. 2017 17:09:58
Většina lidí se v dnes domnívá, že svůj osud si vytváří sami. Proto je pro lidi dneška tak obtížné přijmout fakt, že existují lidé, kteří již před tisíciletími přesně a detailně popsali naší současnost.

Jazykem své doby popisovali naší dobu bibličtí či indiánští proroci, stejně jako jiní starověcí jasnovidci. Nejvíce se však studiu budoucnosti věnovali staroindičtí mudrci-rišiové, žijící na území dnešní jižní Indie před více než 5000 lety.

Nejednalo se o klasické jasnovidce, citlivce, kteří většinou ve spontánních reálných či symbolických vizích spatří nějakou událost z budoucnosti. Šlo o velmi vyspělé duchovní mistry, kteří na své duchovní cestě, v hlubokých meditacích došli až do stavu, kdy dokázali překročit omezení prostoru a času a mohli se v bezčasovosti pohybovat jak v minulosti, tak i budoucnosti. Spatřili tak i naší současnou dobu plnou materialismu, problémů a těžkostí, ve které člověk se v životě jen velmi obtížně orientuje a hledá si svou cestu životem. Rozhodli se nám pomoci a založili knihovny, ve kterých jejich žáci, kteří byli s rišii v přímém telepatickém kontaktu začali na list palmy zapisovat osudové příběhy spolu s osobními radami a doporučeními těch lidí, o kterých rišiové díky svým vizím věděli, že se v budoucnu na svůj osud přijdou do knihovny zeptat. V budoucích staletích pak byly tyto svitky několikrát přepisovány na nové listy, a proto se zápisy po tisíciletích zachovaly až do dnešní doby.

O tom, že se nejedná o podvod, jsem se osobně spolu s řadou známých a přátel přesvědčil před třemi lety, a svůj zážitek pak popsal v článku Osobní zkušenosti z knihoven palmových listů. Dnes bych na tento článek rád navázal a věnoval se nejdříve otázce, která jistě každého napadne na prvním místě. Jak se shoduje předpověď pro mou osobu s tím, co se v mém životě za poslední tři roky událo?

Odpověděl bych, že shoda je tak dvou třetinová. To že se vše nesplnilo, jak v osudu mém, tak jiných, kterým bylo čteno, je podle mého názoru vycházejícího jednak z filozofie Bytí Josefa Zezulky ( nauky o osudovosti) a samotných slov indických Nadiů (vykladačů palmových listů) způsobeno několika důvody a zdaleka ne jen možnými omyly tvůrců listů Zmíním dva důvody odchylek.

První spočívá v tom, že náš osud je sice pevně dán, ale ve více, vlastně nekonečném počtu osudových variant, ohraničených určitými mantinely, které jsou pro nás nepřekročitelné (třeba v našem osudu nemůžeme opustit planetu, pokud nemáme osud kosmonauta). Naší cestu osudem je tak možné připodobnit plavbě lodí řekou, kdy sice můžeme střídavě kormidlovat na levo, na pravo, či středem, nicméně již nemůžeme na lodi opustit říční koryto. Rozdílné možnosti cesty osudem si dobře uvědomovali i rišiové a tak, pro každého návštěvníka knihovny existuje celá řada listů, odpovídajících jeho otisku palce ruky, z nichž se teprve před vlastním čtením vyhledává ten pravý list. Během této procedury, kdy se mně ptal Nadi, zda je zde shoda s mým životem, měl jsem dojem, že na mnohých těchto listech byl popsán můj osud, jak by probíhal, kdybych se v minulosti, v některých životních situacích rozhodl jinak. Nakonec byl nalezen list, ve kterém byla shoda s mým osudem plná. To, ale platilo jen pro danou současnost. Jak člověk jde dále životem, opět se rozhoduje a směřuje svůj osud, tím či oním směrem (třeba neuskuteční doporučení, uvedené ve svitcích pro zmírnění karmy). Zároveň je stále pod vlivem vnějšího okolí, které také může jeho osud posunout různými směry a to v dobrém-modlitby či ve zlém-černá magie. A tak se nakonec nemusí vše naplnit úplně přesně, jak je ve svitku psáno. Ostatně samotné svitky se často vyjadřují v podobě, že je tu jen určitá možnost, jako třeba nalezení životního partnera, která se může, ale i nemusí naplnit.

Druhým důvodem odchylek může být i nezkušenost a chybné pochopení Nadiů. Svitky jsou psány ve starotamilštině, jazyce který dnes již téměř nikdo nezná a je velmi obtížné daný původní text převést do jazyka dnešní doby.

Až dosud jsem se věnoval jen palmovým svitkům s individuálními osudy. Existují však i svitky s osudy celých států. Existují i listy pro Českou republiku. Jeho obsah byl čten letos v Praze a popisuje osudy naší země v budoucích několika letech. Podle obsahu svitku, by ČR žádné velikánské pohromy v tomto období snad neměly potkat. Vývoj však půjde jak na houpačce a tak se budou střídat časy prosperity a krize. Roky 2018 a 2019 by měly být roky poměrné hospodářské prosperity a politické stability. V roce 2020 nás však postihne krize, která se projeví růstem nezaměstnanosti a dalšími problémy. Pak se situace opět stabilizuje, aby v roce 2024 přišla krize další.

Svitky naznačují jisté potíže s možnými diktáty ze strany EU, kterým bude naše země vystavena. Svitky v podstatě chválí naší vládu za opatrnický přístup k přijímání uprchlíků. Vyzdvihují spirituální bohatství ČR a předpovídají postupné začleňování metod alternativní medicíny do ČR. Několikrát zmiňují problémy s počasím, především upozorňují na rizika horka a sucha.

Předpověď palmových listů pro ČR končí rokem 2025. Co přijde pak? Podle Nadiů existují svitky ještě pro dvě další. Pak přijde konec doby temna, železného věku označovaného Indy jako kalijuga. Začne nový zlatý věk lidstva, ve kterém již nebude této formy pomoci lidem zapotřebí.

Zdroje

O knihovnách palmových listů spolu s předpovědi pro ČR

Vykladači palmových listů jako hosté přednášky Duchovní univerzity Bytí

Autor: Petr Bajnar | středa 2.8.2017 17:09 | karma článku: 19.79 | přečteno: 2269x

Další články blogera

Petr Bajnar

Malá předvolební úvaha

Komu dát hlas v blížících se volbách? Tuto otázku si jistě klade v těchto hodinách a dnech řada občanů ČR.

18.10.2017 v 18:07 | Karma článku: 6.85 | Přečteno: 356 | Diskuse

Petr Bajnar

Zápisky z cesty po Řecku II.

I antický starověk měl stejně, jako měl a má nejen křesťanský svět své náboženské poutě a poutní místa. K těm nejvýznamnějším v Řecku patřila pouť do Epidaura, kterou každoročně podnikalo tisíce Řeků.

24.9.2017 v 13:00 | Karma článku: 11.43 | Přečteno: 368 | Diskuse

Petr Bajnar

Zápisky z cesty po Řecku I.

Zemi, kterou jsem si letos vybral, jako cíl dovolené se stalo Řecko, které je považováno za kolébku naší evropské civilizace.

23.9.2017 v 14:44 | Karma článku: 14.49 | Přečteno: 458 | Diskuse

Petr Bajnar

Cesta do mysli korejského diktátora

Jedním z krizových momentů nejen tohoto roku je bezesporu situace kolem Severní Koreje, ve které stále vládne tuhý komunisticko-nacionalistický režim.

4.9.2017 v 18:37 | Karma článku: 15.68 | Přečteno: 577 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Karel Trčálek

Čeští vlastenci jsou ubožáci

Lidi, neblázněte, nehažte po mně šutry! Nemůžu za to, že se u nás stal pojem vlastenectví synonymem pro tu největší ubohost. To opravdu není moje vina. Nebo snad taky čtete „Vlastenecké noviny"? Tak to jo, tak to si hoďte!

19.10.2017 v 16:53 | Karma článku: 6.44 | Přečteno: 266 | Diskuse

Daniel Paulus

Yamas - zapomenutý pilíř jógy

Jak aktuální může být v dnešní době kodex základních lidských hodnot či chování, který má tisíciletou historii?

19.10.2017 v 16:51 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 48 | Diskuse

Vladimír Havránek

Ti , kteří nejvíce škodí pověsti Prahy chystají další blokádu?

Po první blokádě spolku taxikářů v Praze připravila iDNES 2 testy poctivosti jednotlivých společností. V prvním testu byli cestující domácí pasažéři, ve druhém zaniční. V obou testech bylo nejhorší Fix Taxi.

19.10.2017 v 15:02 | Karma článku: 13.50 | Přečteno: 555 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Volební ruleta za všechny prachy!

Zpravodajský server Novinky.cz přinesl dnes pod titulkem "Jde i o peníze. Roztáčí se volební ruleta o stamiliony." zajímavý článek, který se na hlavní straně dlouho neudržel. Nejspíš nečekaně nadzvedl čtenáře.

19.10.2017 v 14:24 | Karma článku: 14.64 | Přečteno: 433 |

Tomáš Gayer

Předvolební pohledy 12. - Přístup ke žlabu

Klíčová slova čtvrtečního předvolebního blogu: sobota, viděti, smutný, oči, dozvěděli se, který, žlab.

19.10.2017 v 14:08 | Karma článku: 14.96 | Přečteno: 260 | Diskuse
Počet článků 368 Celková karma 12.11 Průměrná čtenost 1484

Jsem obyčejný člověk, který se zajímá o filozofii, vědu i o společenské dění.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.